Pojemnik 120 L na odpady komunalne Contenur

Kod produktu: CTN001

Dostępność: W magazynie

Cena: 124.99 PLN
Bez podatku: 101.62 PLN

Dostępne opcje

* Kolor:

Pojemnik 120L na odpady komunalne Contenur 

Pojemnik na odpady komunalne o pojemności 120 l firmy Contenur, wyposażony w pokrywę zamykaną od góry. Posiada kółka o średnicy 200 mm z oponami z gumy umieszczone po bokach pojemnika co bardzo poprawia mobilność pojemnika. Z tyłu pojemnika umieszczone są  uchwyty do  łatwiejszej i bezpieczniejszej obsługi przy opróżnianiu i serwisie. Pojemnik na odpady może byc zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji śmieci typu plastik, papier, szkło ale i do przechowywania materiałów niebezpiecznych. 

Pojemnik wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej gęstości, odporny na działanie promieni UV, deszczu oraz roztworów kwaśnych i alkalicznych. Wygodny w użyciu oraz  łatwy w utrzymaniu czystości. Pojemnik na odpady wyprodukowany w technologii wtryskowej dzięki temu jest lekki i wytrzymały. Właściwości materiałów zastosowanych do produkcji pojemnika zapewniają niezmienne wymiary produktu w połączeniu z dużą wytrzymałością i niewielką wagą, co daje istotne korzyści w postaci maksymalnej wytrzymałości przy niewielkim załadunku pojemnika, łatwej obsługi, nieskomplikowanego mycia, odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz na działanie roztworów kwaśnych i alkalicznych, grzybów, bakterii, detergentów itp.

Pojemnik na odpady komunalne został wyposażony w dwa kółka o średnicy 200 mm z polipropylenowymi felgami i oponami z litej gumy. Z tyłu pojemnika znajdują się uchwyty dla łatwiejszej i bezpieczniejszej obsługi przez użytkowników lub personel odpowiedzialny za opróżnianie i serwis pojemników, natomiast przednie wzmocnienia umieszczone w strefie podnoszenia stanowią gwarancję wieloletniego użytkowania pojemnika bez konieczności serwisu.

Wyprodukowany zgodnie z unijnymi normami bezpieczeństwa i użytkowania ISO 9001i 14001 oraz UNE EN 840.

                          

 

INDYWIDUALNE DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA
 
Pojemniki są wykonywane na zmówienie dostosowywane do potrzeb klienta. Pojemnik na odpady mogą zostać oznaczone do indywidualnych potrzeb klienta za pomocą termo nadruku, sitodruku lub nalepki i jest dostępny w wielu kolorach. Więcej informacji na temat dostępnych kolorów udzielimy Państwu po kontakcie telefonicznym. Do pojemnika oferujemy duży wybór przydatnych akcesoriów, dzięki którym zaspokaja on konkretne potrzeby: automatyczny zamek, dodatkowe uchwyty, system zamykania na standardowy klucz, system wyciszania, taśmy odblaskowe, pedał do podnoszenia pokrywy itp.

 

Memory
Waga 8.9 kg
Wymiary
Szerokość 552 mm
Wysokość 826 mm
Szerokość pokrywy 482 mm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: