Pojemnik na odpady komunalne 1100 l Contenur

Kod produktu: CTN007

Dostępność: W magazynie

Cena: 729.99 PLN
Bez podatku: 593.49 PLN

Dostępne opcje

* Kolor:

Pojemnik na odpady komunalne 1100 l Contenur

Pojemnik na odpady komunalne o pojemności 1100 litrów firmy Contenur wyposażony jest w płaską pokrywę zamykaną od góry. Posiada cztery koła obracane o 360 stopni które ułtwiają manewrowanie pojemnikiem w dowolne miejsce. Gumowe koła o średnicy 160 mm lub 200 mm umieszczone są po bokach pojemnika. Z boku pojemnika znajdują się uchwyty przystosowane do łatwiejszej i bezpieczniejszej obsługi przy opróżnianiu i serwisie. Pojemnik o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji przystosowany jest do odbioru odpadów w systemach: AFNOR, DIN, VENTRAL lub OSCHNER.

Pojemnik na odpady może być używany do przechowywania odpadów komunalnych ale także do segregacji i przechowywania materiałów niebezpiecznych.

 

NORMY I CERTYFIKATY

Kontener wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej gęstości, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały. Pojemniki posiadają normy UNE EN ISO 9001:2000  w zakresie projektowania i produkcji pojemników oraz normę i UNE EN ISO 14001 oraz UNE EN 840 dotyczącą zarządzania środowiskiem przez firmę Contenure. Wyprodukowany zgodnie z normami Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa i użytkowania. Atest GS zgodny z normą EN-840-1/2/3/5/6.

 

INDYWIDUALNE DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA

Pojemniki są wykonywane na zmówienie dostosowywane do potrzeb klienta. Pojemniki na odpady mogą zostać oznaczone do indywidualnych potrzeb klienta za pomocą termo nadruku, sitodruku lub nalepki i jest dostępny w wielu kolorach. Inne kolory dostępne po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Dodatkowo Klient ma do wyboru wiele akcsesorii dodatkowych takich jak:

 

Automatyczny zamek ułatwia otwieranie i zamykanie pojemnika na odpady

 

Boczne uchwyty pomocne przy opróżnianiu pojemnika 

 

Otwór na opakowania wygodny i praktyczny do wyrzucania opakowań

 

Otwór na papier w klapie zamykającej ułatwia segregację odpadów

 

Otwór na szkło bezpieczny do segregacji szkła

 

Pedał do podnoszenia pokrywy ułatwia otwieranie klapy

 

 

Memory
Waga 64 kg
Wymiary
Szerokość 138 cm
Wysokość 135 cm
Szerokość pokrywy 127 cm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: