Pojemnik na odpady komunalne 240 l Contenur

Kod produktu: CTN002

Dostępność: W magazynie

Cena: 158.99 PLN
Bez podatku: 129.26 PLN

Dostępne opcje

* Kolor:

Pojemnik na odpady komunalne 240 l Contenur

Pojemnik na odpady komunalne o pojemności 240 litrów firmy Contenur. Pojemnik zamykany jest klapą od góry. Posiada dwa koła o średnicy 200 mm, ułatwiające przemieszczanie. Z tyłu pojemnika umieszczone są uchwyty do łatwiejszej i bezpieczniejszej obsługi przy opróżnianiu i serwisie. 

Pojemnik na śmieci przeznaczony jest do przechowywania odpadów komunalnych, ale także do segregacji śmieci typu: plastik, papier, szkło. Doskonale sprawdzi się do przechowywania materiałów niebezpiecznych. Pojemnik wykonany jest z polietylenu wysokiej gęstości, łatwego w utrzymaniu czystości, odpornego na uzkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, wodę, bakterie, grzyby, detergenty oraz roztwory kwaśne i alkaliczne.

NORMY I CERTYFIKATY

Pojemnik na odpady wyprodukowany w technologii wtryskowej dzięki temu jest lekki i wytrzymały. Wyprodukowany zgodnie z unijnymi normami bezpieczeństwa i użytkowania ISO 9001 i 14001 oraz UNE EN 840.

 

INDYWIDUALNE DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA

Pojemniki na odpady Contenur mogą zostać oznaczone do indywidualnych potrzeb klienta za pomocą termo nadruku, sitodruku lub naklejki. Dostęny w wielu kolorach. Więcej informacji na temat dostępnych kolorów udzielimy Państwu po kontakcie telefonicznym. Dodatkowo Klient ma do wyboru wiele akcsesorii dodatkowych takich jak:   

 

Automatyczny zamek ułatwia otwieranie i zamykanie pojemnika na odpady

 

Otwór na opakowania wygodny i praktyczny do wyrzucania opakowań

 

Otwór na papier w klapie zamykającej ułatwia segregację odpadów

 

Otwór na szkło bezpieczny do segregacji szkła

 

Pedał do podnoszenia pokrywy ułatwia otwieranie klapy

 

 

Memory
Waga 13 kg
Wymiary
Szerokość 730 mm
Wysokość 1060 mm
Szerokość pokrywy 575 mm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła Dobra

Wpisz kod w polu poniżej: